EŞYA DEPOLAMA

Eşya depolama hepimizin aklına rutubetli ve izbe depolarda küflenmiş ve çürümeye yüz tutmuş eşyaların görüntüsü gelir. Oysa bugünde bu hizmet hizmet veren profesyonel kurum bulunmaktadır. Modern binalarda, 24 saat güvenlik kamerası ile takip edilen düzenli ilaçlama ve havalandırmanın yapıldığı.

Uzun süre yaşadığı şehirden ayrılmak üzere olanlar ve başka nedenlere dayalı olarak eşyalarının güvenli bir yerde tutmak isteyenler artık bu konuda uzman firmalardan yardım alıyor. Depolama hizmeti veren kuruma başvurmak için, kısa süre içinde bir uzman gelip eşyalarınız miktarını ve durumunu tespit etmenizi sağlar. Eşyalarınız sigorta bedeli, ambalajlama ücreti, nakliye ücreti ve depolama ücreti hakkında bilgi veren uzman kabul edilebilir durumda hemen sözleşmeniz hazırlanmıştır anlaşmayı tamamlıyor.

Ev Depolama

Eşya depolama uygulamalarında profesyonel ekipler gelip eşyalarınızı demonte ederek ambalajlıyor ve nakliyesini gerçekleştiriyor. Özel kabin depo uygulaması hizmeti de sunuluyor ve eşyalarınız için tek bir büyüklükte kullanılabilir. İçinde emniyette bırakmış oluyorsunuz. Bina altlarında veya merdiven altlarında çürütmeyin bizi seçtiğiniz aylık uygun şartlar için depolanmıştır.

Oda Depo

Tüm depolarımız oda sistemlidir oda tipli depo ile kişisel eşyalarınızı seçmek zaman koyabilirsiniz. İstediğiniz zamanda eşyalarınızı çıkarabilirsiniz. Eşya depolama uygulamaları da tıpkı ev taşımacılık gibi son ayrıntı en fazla ilgi göre uygulamalar arasında yer almaktadır. Eşyalarını bırakmak için hangi hassasiyeti bilerek hizmet veren depolama firmaları, onun boyutunu güvence vermekte ve eşyalarınızın sigortalarında yine bu hizmeti veren firmalar tarafından gerçekleşmektedir. Bu gibi depolama firmalarında depo depolama yanı sıra özel eşya depolama, arşiv ve evrak depolama ve antika depolama hizmetleri de mevcuttur.

Sigortalı Eşya Depolama

Hem taşıma hemde uzun süreli eşyalar depolanmıştır zaman ister istemez küflenme ve nemlidir. Depo tercihinizi her zaman yüksek giriş veya birinci katlar olarak tercih edilen giriş katlar her zaman eşyalarınız başına onu bir şey gelebilir korkusu içinizde olmasın. Güvenli ve sigortalı depoları tercih etmenizi tavsiye ederiz. ODA sistemli 7724 sizin için hem sigortalı hemde birinci katında tercih ettiğimiz. depolarımızın bakımı aylık depo görevlimizi tarafından düzenli bir şekilde yapılmaktadır. Sigortalı eşya depolama alanlarımız için hem nakliyesi hemde depolarımız daha güvenli ve daha kullanışlıdır.