Evden eve nakliyat nedir?

Evinizi taşıyacaksınız ama nasıl yapacağınızı bilmiyorsunuz. Bunun için kafanızdaki çözüm alternatif nakliye firması peki bir nakliye firması hakkında ne kadar bilgilisiniz ne biliyorsunuz. Bu soruların hepsinin cevabı burada.

Temelde ev eşyalarınızı bulunduğunuz lokasyondan ikamet edeceğiniz yeni evinize nakletme işlemidir.

Peki, başvururken ne yapmalıyım?

Kurumsal firmaların dandır. Bu bağlamda evden eve nakliyat alanında olası masalbiniz üzerine Narev nakliyata başvurunuzda gerekli bilgiler kısaca içindir;

-Bulunduğunuz lokasyon ve ikamet edeceğiniz yeni lokasyon.

-Evinizde ki oda adedi (ör: 1 + 1,2 + 1,3 + 1… vb.)

-Bulunduğunuz binanın ve gideceği binanın kat durumu

-Nasıl bir hizmet için (ör: mutfaktaki kırılacak öğeler kendim toplayacağım)

Basitçe bu kısa bilgiler verebilirsiniz. Dilinizi firmamız için kullandığınız ekspertiz. Ayrıca ekspertiz hizmetine gelen personelimizden sözleşme talebinde de bulunacaktır. Eklendi bunun yanı Sıra Firmamız siz değerli müşterilerimize dilerseniz Sigortalı (sigortalarımız günlük sigortadır sadece sadece ettik 1000 TL ettik üzeri Taşıma bedellerinde İsteğe Bağlı Olarak yapılmaktadır.) Ettik fatura ( % 18 KDV FİYATA Dahil Değildir.) Bir Hizmet sunmaktadır.Plakalı.

Çalışma prensibimiz nasıl?

  Evden eve nakliyat firması olarak tam yetkin bir hizmet sunmaktayız.Evinizde ki kaba mobilyaları (Koltuk, çarşı, masa… .vb.) Ve beyaz eşyalarınız havalı köpüklü naylonlarla sarılıp taşınmaktır. alınıp gideceği yerde monte edilir.Kırılacak eşyalarınız ambalaj kağıdıyla sarılıp kol ilenir ve taşınır.Askılı elbiseleriniz elbise dolaplarında asılı bir şekilde taşınır. Avizeler iniz sökülüp gittiğiniz yerde takılan. Bunun dışında özel hizmetler varsa firmamıza bildirmeniz gerekir.

 Nakliyat Şirketleri

Uzun ömürlüdürler. Genel olarak eşyalar taşınma işlemi içindir çok daha fazla deforme olurlar. Burada şirket da kaliteli firmalar yüksek fiyattadır. Bu olaya eşyalarınız yıpranma payı. Bu sebeple çalışacağınız   nakliyat şirketleri  kaliteli kullanmak ki eşyalarınız zarar görmesin ve taşınma işlemi eşyalarınızı yıpratmasın. Aksi gerek eşyalarınız çok daha çabuk eskiyecek ya da taşınma işlemi içindir kırılacaktır. Bu sorunu nakliye firması üstlenmeyeceği için bu zarar tamamen boyuttadır.

Evden Eve Nakliyat Firmaları

Nakliye sektöründe firmaların çalıştırdığı elemanlar son derece içindir. Kaliteli elemanda kaliteli firmalarda oluşur. Eğer kaliteli elemanlarla çalışmazasında eşyalarınıza zarar gelme riski artacaktır. Bu sebeple çalışacağınız  nakliyat firmaları  arasında en kaliteli olanını seçmeye özen göstermelisiniz. Değeryle kıyaslanır son derece önemsiz bir miktardır. Çalışacağınız firmayı iyi seçmeli ve nakliye işlemi gibi ciddi bir işlem kaliteli firmalara ihtiyaç.