Hakkımızda

Narev Evden Eve Nakliyat

Sorunsuz İletişim ile Sorunsuz Taşıma Hizmeti

1996 yılında kurulduğumuz günden bu yana yaptığımız işin ne kadar özen ve titizlik gerektiren bir iş olduğunun farkındayız. 23 yıldır her sene yenilenen araçlarımızla 5000'den fazla müşteriye hizmet verdik. Hizmetlerimiz sadece İstanbul ve civarı şehirler ile değil Türkiye'nin neresinden neresine isterseniz eşyalarınızı taşıyoruz.

Müşteri Yorumları

Ev taşırken bütün eşyaları götürmek istemedik sadece 4 – 5 koli eşya ile 1 beyaz eşyanın taşınması gerekiyordu. Taşındığımız yerin hem yakın olması hem de taşınacak malzemenin az olması yüzünden birçok firma kabul etmedi. Narev Nakliyat ise sorun etmeden hem hızlı hem de düzgün bir şekilde işimi halletti. Sağolsunlar

Yavuz S.

Ofisimizi taşırken bazı eşyalarımızın geçici olarak bir depoya konulması gerekti. Narev Nakliyat hem ofisimizi sorunsuz taşıdı hem de eşyalarımızın geçici depolamasını yapıyor. Çok teşekkürler.

Semih F.

Yurtdışına geçiçi olarak çıkarken evimdeki eşyaları güvenilir bir depoya koymak istedim. Narev Nakliyat ile daha öncede çalışmıştım. Nakliye konusundaki tecrübe ve titizliklerini depolamada da göstermişler. Geri döndüğümde eşyalarım bıraktığım gibiydi. Süpersiniz.

Arda K.

Yeni evimize taşınırken mobilyalarımız zarar görecek mi diye düşünürken tavsiye üzerine Narev Nakliyat’ı aradım. Gerçekten de harikalar. Paketlemeyi de yerleştirmeyi de yaptılar. Mobilyalarımızda bir tek çizik dahi yok.

Çağla Y.

Şişli’den Pendik’e taşınırken birçok sorun olacağını düşünüyordum. Hiçbir şeye elimi sürmediğim gibi sorunsuz bir taşınma işi harika bir   ekip.

Samet D.

Üniversite için tuttuğum evdeki eşyalarımı kendi şehrime götürmek istedim. Birçok nakliye firması ya taşımam dedi yada fahiş fiyat çekti. Narev Nakliyat hem uygun fiyata hem de sorunsuz bir şekilde taşıdı. Kendilerine çok teşekkürler.

Buse T.

Bu kadar tecrübeli, kibar ve düzgün çalışan bir nakliye firması görmemiştim. Teşekkürler

Canan B.

Taşıma işlemleri her zaman sorunlu olurdu. Gene taşınmamız gerektiğinde birçok sorun yaşayacağımı düşünüyordum. Fakat, Harun bey ve ekibi paketlemeden yerleştirmeye kadar sorunsuz bir hizmet verdiler. Çok teşekkürler

Akif P.

Açıkçası ev taşırken nakliye firmaları ile ilgili internette okuduklarım yüzünden çok tedirgindim. Narev Nakliyat daha ilk telefonda görüşürken verdiği güven ile taşıma esnasında gördüğüm tecrübe bütün okuduklarımı unutturdu.

Metin Ç.

Evimiz taşınırken özellikle beyaz eşyaların başına birşey gelmesinden korkuyordum. Allah’a şükür Harun bey ve ekibi sayesinde sorunsuz bir taşınma oldu.

Leyla K.

Fabrikamız taşınırken oldukça tedirgindik. Cihazlarımızın bazıları çok büyük ve bazı parçaları çok hassas olmasına rağmen oldukça başarılı bir taşınma işi oldu. Narev Nakliye sayesinde bütün endişelerimiz yerini mutluluğa bıraktı.

Faruk S.

Ofisimizi taşırken dikkat etmemiz gereken konularda bilgilendirmelerden taşıma esnasında gösterdikleri titizliğe kadar çok iyi hizmet verdiler. Harun beye her konuda teşekkürler.

Suat C.

Narev Evden Eve Nakliyat ile sorunsuz çalıştık. Maltepe’den Kadıköy’e evden eve nakliye hizmeti aldım. Tecrübeli ve titiz bir ekip.

Raif K.

Raif K.

Ofis eşyalarımız taşınırken gösterdikleri titizlik harika. Elektronik eşyalar, dosyalar ve mobilyalar hızlı ve düzgün paketleme yapıldı. Yeni ofisimize sıfır sorun ile taşıdılar.

Sena G.

İstanbul’dan Ankara’ya tayinim çıktığında sorunsuz bir taşıma hizmeti aldım. Harun bey ve ekibine teşekkür ederim.

Dogu B.