Fabrika taşımacılığı, diğer taşımacılık hizmetlerine benzememektedir. Zaten birçok nakliyat şirketi bu iş geldiğinde uzak dururlar. Çünkü sadece işçi gücü ile hareket edilip yapılabilecek bir iş değildir. Firmamız ise bu işi rahatlıkla gerçekleştirebilecek tüm şartlara sahiptir. Gerekli belgeleri de alarak yasal bir şekilde istemiş olduğunuz taşıma hizmetleri gerçekleştirebiliriz.1996 yılından bu yana en çok hizmet verdiğimiz alanlardan biri de Fabrika Taşımacılığıdır. Sadece İstanbul içi değil Türkiye’nin her yerinden her yerine sorunsuz taşımacılığı ile Narev Evden Eve Nakliyat bu alanda da en önemli isimlerden biri olmuştur.

Fabrika taşımacılığı özen ve tecrübe gerektiren iştir. Narev nakliyat uzman kadrosu ve eğitimli personelleri ile fabrika taşıma ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde yerine getirmektedir. Fabrikada bulunan malzemelerin en ince detayına kadar incelenip yetkili(bilgini konusunda uzman) personeller tarafından paketlenip taşınması ve taşınacak yere  tekrar çalışır vaziyette kurulmasıdır.

Fabrika nakliyesi için bizimle özel olarak görüşebilir özel fiyatlar isteyebilirsiniz.Telefon numaralarımız iletişim sayfasında bulunmaktadır.